Поточний номер

Том 5 № 10 (2019)
Опубліковано: 2019-04-08
Показати всі номера

Орден «Зірка ЕРЦГАМИ»Сучасні реабілітаційні технології

ISSN 2518-1904

Міжнародний електронний журнал з наукових та практичних досліджень в галузі  традиційної Чжень-цзю терапії та Функціональної вегетології .

Електронний журнал видається на основі Доручень Кабінету Міністрів України №1861/4 та 2010/87 з метою науково-практичного забезпечення Державної програми «Двох етапна система реабілітації вегетативних порушень у дітей, проживаючих в зоні радіаційного (екологічного) контролю України». В ньому друкуються матеріали теоретичних і експериментальних досліджень, що мають дисертаційну спрямованість та відношення до проблем традиційної Чжень-цзю терапії, вегетативної реабілітації і функціонально-екологічної експертизи регіонів компактного проживання дитячого населення України.

Інформація та інноваційні розробки по указаним напрямкам ідуть під грифом «Школа професора В. Макаца (Україна, Вінниця)». Експертна рада не завжди згодна з думкою авторів опублікованих матеріалів.

Журнал є структурним підрозділом Української національної академії природознавства (УНАП) і Європейського центру післядипломної освіти лікарів (ЄЦПОЛ).

Базові матеріали журналу не мають світових аналогів.