Головний редактор

Макац В. Г. - Вінницька філія державного підприємства "Науково-дослідний інститут медицини транспорту" МОЗ  України (Ukraine).

Заступники Головного редактора

Нагайчук В. І. - Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова (Ukraine);

Петрук В. Г. - Вінницький національний технічний університет (Ukraine);

Власюк А. І. - Вінницький національний технічний університет (Ukraine);

Відповідальний секретар

Єрмішев О. В.  - Донецький національний університет імені Василя Стуса (Ukraine).

Члени редакційної колегії

Безак-Мазур Є. - Келецький технологічний Університет, Польща (професор).

Власюк А. І. - Вінницький національний технічний університет (д-р філософії).

Гоженко А.  І. - державне підприємство «Науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України (професор).

Желіба М. Д. - Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова (професор).

Жученко О. П. - Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова, (професор).

Єрмішев О. В. - Донецький національний університет імені Василя Стуса, (д-р філософії).

Іванов А. П. - Національна Академія наук, Білорусь (професор).

Кауфман Л. Є. - Університет штату Канзас, США (д-р філософії).

Крачунов Х. А. - Технічний університет, Варна, Болгарія (професор).

Кур’ята В. Г. - Вінницький Державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, Україна (професор).

Кухарчук В. В. - Вінницький національний технічний університет (професор).

Мазорчук Б. Ф. - Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова,  Україна (професор).

Макац В. Г. - Вінницька філія державного підприємства "Науково-дослідний інститут медицини транспорту" МОЗ  України (професор,  експерт вищого рівня НАН України)

Макац Є. Ф. - Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова (доцент)

Нагайчук В. І. - Вінницький національний медичний університет імені  М.І. Пирогова (професор, експерт вищого рівня НАН України).

Палій Г. К. - Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова (професор).

Петінов Я. М. - Вінницький соціально-економічних інститут міжнародного університету "Україна" (магістр).

Петрук В. Г. - Вінницький національний технічний університет, Україна (професор).

Ротштейн А. Р. - Єрусалимський політехнічний інститут, Ізраїль (професор).

Станіславчук М. А. - Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова, Україна (професор).

Фурман Ю. М. - Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, Україна (професор).

Чаланова Р.І. - Вінницький соціально-економічних інститут міжнародного університету "Україна" (доцент).