ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМНО-ВЕГЕТАТИВНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ ЗРІЛОГО ВІКУ (ЗАКЛЮЧНА ІНФОРМАЦІЯ-5)

  • О. В. ЄРМІШЕВ
  • O. D. МАКАЦ
Ключові слова: вікова вегетологія, функціонально-вегетативний гомеостаз, Чжень-цзю терапія

Анотація

Наведені матеріали не мають аналогів і відносяться до розділу "Вікова вегетологія (Функціона-льно-вегетативний гомеостаз зрілого віку. Особливості системно-комплексної залежності.)". На прикладі статево-вікових груп доводиться біофізична реальність "акупунктурних каналів" – базової основи невідомої раніше функціонально-вегетативної системи людини. Показана її системно-комплексна організація, вегета-тивна спрямованість і Матрична залежність. Науково адаптована інформація доступна для фахового розу-міння і вимагає уваги педіатрів, лікарів загальної практики та реабілітологів. Матеріали розділу представ-лені в шести послідовних "Заключних інформаціях" (окремо по кожній віковій групі).

Наведені матеріали не мають аналогів і відносяться до розділу "Вікова вегетологія (Функціонально-вегетативний гомеостаз зрілого віку. Особливості системно-комплексної залежності.)". На прикладі статево-вікових груп доводиться біофізична реальність "акупунктурних каналів" – базової основи невідомої раніше функціонально-вегетативної системи людини. Показана її системно-комплексна організація, вегетативна спрямованість і Матрична залежність. Науково адаптована інформація доступна для фахового розуміння і вимагає уваги педіатрів, лікарів загальної практики та реабілітологів. Матеріали розділу представлені в шести послідовних "Заключних інформаціях" (окремо по кожній віковій групі).

Опубліковано
2019-04-08
Як цитувати
[1]
О. В. ЄРМІШЕВ і МАКАЦO. D., ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМНО-ВЕГЕТАТИВНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ ЗРІЛОГО ВІКУ (ЗАКЛЮЧНА ІНФОРМАЦІЯ-5), СРТ, vol 5, no 10, Квіт 2019.
Розділ
ВЕГЕТОЛОГІЯ (функціонально-вікова)

Найчитабильні статті цього ж автора(ів)